Tabliczka na przystanku z rozkładem jazdy.

Szanowni Mieszkańcy. Informujemy, że dniem 18 stycznia 2021 r. w komunikacji gminnej nastąpią zmiany w rozkładach jazdy autobusów.

Napis weź udział w ankiecie. W tle widok wnętrza autobusu miejskiego.

Zapraszamy mieszkańców Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Olsztyna do wyrażenia swojej opinii na temat tego, jak powinien działać projektowany wspólny bilet na transport publiczny na całym obszarze Olsztyna i sześciu otaczających go gmin: na jakim nośniku powinien być dostępny, w jakich środkach transportu ma przede wszystkim obowiązywać oraz jakie rodzaje biletów powinien obejmować.

Przystanek autobusowy, wiata, napis komunikacja gminna

Szanowni Mieszkańcy. Informujemy, że w dniach 24.12.2020 oraz 31.12.2020 Komunikacja Gminna wykonuje ostatnie kursy o godzinach:

Wójt i przewodniczący Rady Gminy oglądają wnętrze nowego autobusu

Autobusy zakupione przez naszą gminę w ramach przetargu „Zakup niskoemisyjnego taboru autobusowego” nie tylko dotarły z Turcji do siedziby firmy MMI sp. z o.o w Zbyszewie koło Słupska, ale przechodzą również ostatnie prace dostosowujące do warunków zapisanych w specyfikacji. W najbliższych dniach autobusy powinny pojawić się w Jonkowie.

Wójt, skarbnik i prezes firmy MMI prezentują podpisane umowy

We wtorek 28 maja br. wójt gminy Jonkowo Wojciech Giecko, ze strony zamawiającego oraz Stanisław Zdrojewski, prezes MMI Sp. z o.o. podpisali umowę na dostawę dwóch autobusów Karsan Atak.